sobota, 1 lutego 2014

NIEŚMIERTELNA SKÓRAŹródło: www.cocomoda.pl

Ten materiał nigdy nie wychodzi z mody - skóra, odrobinę zapomniana wiosną i latem powraca każdej jesieni i zimy! Zarówno naturalna licowa, zamszowa, jaki i ekologiczna to obowiązek w szafie każdej kobiety. Najpopularniejsze, skórzane ramoneski, buty, dodatki a nawet spodnie to najczęściej kupowane elementy z tego materiału. W kolekcjach największych projektantów tj. Alexandra Wanga czy Jasona Wu, skóra pojawia się w tysiącach odsłon i faktur!

Źródło: style.mtv.com


Źródło: polki.pl
Miękkie i delikatne łączone z koronką, dzianinami a nawet jedwabiem lub sztywne i grube, występujące solo. Skórę w tym sezonie nosimy w wersji rockowej z dodatkiem złota, srebra i obowiązkowych ćwieków. By stworzyć zestaw bardziej glamour lub biznes look, wystarczy zainwestować w dobrze dopasowaną, ołówkową spódnicę. Połączona z klasyczną, białą koszulą i szpilkami, stworzy idealną stylizację do pracy. Gwiazdy i celebrytki wprost pokochały skórę! Pojawiają się w niej w wersji na co dzień, jak i podczas oficjalnych bankietów i wielkich wyjść. Ich ulubionym elementem skórzanej garderoby są dopasowane spodnie-rurki, kurtki motocyklówki, rozkloszowane spódnice, i oczywiście małe-czarne.

Źródło: fashiongrin.com
Najczęściej spotykany kolor tego materiału - oczywiście czerń. Ale nie brakuje również odcieni brązu, beżu czy odważnej czerwieni. Jedyna zasada przy noszeniu skóry - co za dużo to niezdrowo. Jeden lub dwa skórzane elementy w zupełności wystarczą. Większą ilość przełamujemy delikatną tkaniną - bawełnianym topem lub miękką dzianiną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz